Opowieść o Pieluszkach Wielorazowych Nappime - Tukan


Dawno, dawno temu, na skraju lasu, mieszkał mały Tukan. Tukan był uroczym i rozkosznym stworzeniem, ale miał jedną nieprzyjemną cechę - bardzo często siusiał i kupał w pieluszce. Zwykłe pieluszki jednorazowe zawsze sprawiały, że jego skóra była podrażniona, a jego mama była zaniepokojona, że może to wpłynąć na jego zdrowie.
Jednak pewnego dnia, mama Tukana odkryła coś niesamowitego - pieluszki wielorazowe NappiMe! Miały one warstwę z bawełny organicznej, bambusa i mikropolaru, dzięki czemu były miękkie, oddychające i przyjazne dla skóry malucha. Mama Tukana kupiła kilka pieluszek NappiMe, a Tukan był zachwycony - teraz miał na sobie coś miękkiego i wygodnego, a mama była szczęśliwa, że nie musiała wyrzucać tyle pieluszek do śmieci.
Tukan zaczął nosić pieluszki NappiMe wszędzie, nawet na swoje przygody w lesie. Jednego dnia, gdy leciał przez las, usłyszał płacz małego zajączka. Tukan szybko zorientował się, że zając zgubił swoją matkę i był przerażony. Tukan postanowił pomóc zajączkowi i poprowadził go przez las, przyniosą mu trochę jedzenia i dzieląc się swoimi zabawkami, aby uśmierzyć jego smutek.
Gdy Tukan wrócił do domu, jego mama zauważyła, że pieluszka była bardzo brudna. Jednak dzięki wytrzymałemu materiałowi pieluszki NappiMe, można było ją łatwo wyprać i użyć ponownie, bez szkody dla środowiska. Mama Tukana była bardzo zadowolona, że dzięki NappiMe, jej syn mógł czuć się wygodnie, a zarazem pomóc innemu stworzeniu.
Od tamtej pory Tukan zawsze nosił pieluszki NappiMe, a kiedy spotykał innych małych zwierząt, opowiadał im o tym, jak fajne są te pieluszki. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali jego historii i również chcieli spróbować NappiMe. Tukan był szczęśliwy, że mógł pomóc innym, a jednocześnie promować takie fajne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie jak pieluszki wielorazowe NappiMe.
Zajrzyj na pieluchy wielorazowe; i kup Pieluszkę Tukany lub innego zwierzaka dla swojego skrzata